Pracujte tam, kde ste doma

Blízko do práce

Chceme byť dobrým zamestnávateľom a susedom. Ponúkame rôznorodú prácu za podmienok, ktoré sa vyrovnajú s nadnárodnými firmami. Väčšina našich kolegov pochádza z blízkeho okolia. Do práce to teda nemajú ďaleko a nemusia strácať čas cestovaním.

Férové jednanie

Sme férový zamestnávateľ, ktorý sa zaujíma o svojich ľudí. Tí majú možnosť učiť sa od skúsených vedúcich, s ktorými sa dá na všetkom dohodnúť. Investujeme do technológií aj pracovných prostredí. S výplatou budete spokojní a na účte bude vždy včas.

Rodinný prístup

Naša firma má pobočky v niekoľkých štátoch Európy. Napriek tomu sa však považujeme za rodinnú firmu. Kolektív je priateľský a nápomocný. Keď máte s niečím problém, kolegovia vám poradia. Väčšinou sa tu všetci poznáme. Dokážeme sa spojiť aj mimo prácu.

Každý má svoje miesto

Ponúkame vám prácu vo výrobe, ale aj vo vývoji, obchode a administratíve. Nájdite si miesto, ktoré zodpovedá vašim skúsenostiam, potrebám a ambíciám.

Triedenie/drvenie

Prvá fáza našej výroby je triedenie. Spracovávame kvalitné a čisté technické plasty. Jedná sa o nepodarené výrobky z automobilového, elektrotechnického a ďalšieho priemyslu. Plasty je treba roztriediť podľa druhu materiálu. Je to jednoduchá práca a dá sa rýchlo naučiť.

Regranulácia

V oddelení regranulácie vzniká finálny a najhodnotnejší výrobok našej firmy, ktorým je plastový regranulát. Vyššia výrobná činnosť je kompaundácia, proces, kedy sú základné materiály obohacované o aditíva. Vyrábame širokú škálu materiálov v rôznych farbách.

Logistika / sklad

Tím skladníkov sa stará o to, aby bol materiál v správny čas na správnom mieste. Zásobuje výrobu materiálom potrebným na výrobu regranulátu presne podľa priania zákazníka. Dopravu od dodávateľov až k zákazníkom zaisťuje flotila našich vlastných vozidiel.

Obchod / vývoj / správa

Náš tím obchodníkov úzko spolupracuje s oddelením vývoja. Spoločne dokážu reagovať na existujúce trendy. Vývojové oddelenie im pomáha naplniť náročné požiadavky zákazníkov. Podporu všetkým ľuďom vo firme zaisťujú kolegovia na tradičných administratívnych pozíciách.

Aktuálne ponuky práce

Ponúkame príležitosť pracovať v rôznych výrobných aj nevýrobných segmentoch pre uchádzačov, ktorí preukážu odborné kvality a nadšenie. Radi privítame odborníkov so skúsenosťami, ako aj čerstvých absolventov alebo uchádzačov hľadajúcich nové výzvy.

Aj keď ste si nevybrali, napíšte. Zašlite nám svoj životopis a my sa vám ozveme, akonáhle budeme mať pozíciu zodpovedajúcu vášmu vzdelaniu a skúsenostiam.

Benefity pre vás

Naša spoločnosť je založená na princípoch rodinnej firmy. A tak ako rodina aj my Vám ponúkame zázemie, stabilné zamestnanie a ochranu zamestnancov. Silný tím kolegov, bude pripravený podať vám pomocnú ruku, keď to budete potrebovať. K Vami hľadanej pracovnej pozícii sme práve pre Vás pripravili nasledujúci balíček benefitov.

Neustále sa zlepšujúce pracovné prostredie

Investície do ľudí

Investície do moderných strojov

Práca nie je stereotypná

Kariérny postup

Odmeny a stravenky

Bezpečné pracovné prostredie

Parkovanie pred areálom firmy

Vzdelávanie a rozvoj

Ako som sa stal technológom

Z chybných plastových výliskov vyrábam nový vstupný materiál. Na mojej práci je pekné, že nikdy neviem, čo na mňa v ten deň čaká. Niektorí ľudia sú radi za rutinu, ale ja sa radšej učím stále nové veci. Mám rád menšie firmy s rodinným prístupom a myslím, že aj keď sa Remarkplast rozrastá, tak ešte stále patrí do tejto kategórie.

V Remarkplaste som začínal na pozícii obsluhy regranulačnej linky. Keď som nastúpil, o plastoch som nevedel skoro nič. Od prírody som ale zvedavý človek, ktorý chce vedieť, ako veci fungujú. Preto som sa od vždy zaujímal o celý proces a jeho nadväznosti, nielen o výrobný príkaz, ktorý som mal pri stroji. Už keď som na túto pozíciu kývol, vedel som, že sa budem chcieť posunúť niekam ďalej. Zároveň mi bolo jasné, že pokiaľ to chcem uskutočniť, tak sa musím zaujímať o veci, ktoré po mne nikto nechce. Človek sa nesmie báť ísť inou cestou, skúšať nové veci a neustále sa pýtať.

Nechcel som na pôvodnej pozícii stráviť viac ako dva roky a to sa mi splnilo. Pozícia výrobného technológa mi bola ponúknutá po trinástich mesiacoch. Všetkým by som odporučil ohmatať si celý proces od začiatku, tak ako som to mal ja.

Milan Chyczyi

Pracujem tu viac ako dva roky. Začínal som na pozícii Operátora na pracovisku nožových mlynov vo výrobnom závode na recykláciu v Luké. Tomu som zostal verný, ale posunul som sa na pozícii Kontrolór príjmu a zodpovedám za to, čo sa kolegom na triedenie dostane pod ruky. Mám väčšiu zodpovednosť a zároveň pestrejšiu prácu.

Filip Kňažík

Volám sa Filip a pracujem v tejto spoločnosti štyri roky. Počas nich som prešiel štyrmi pozíciami – operátor na drvení, predák, scraper a teamleader. Číslo štyri bude asi pre mňa magické, pretože presne na štvrtý rok som sa posunul na už spomínanú pozíciu. Je to náročná a zodpovedná práca, kde bude záležať na každom mojom rozhodnutí, pokyne a konaní. Zatiaľ sa len učím, no pevne dúfam, že budem dobrým teamleadrom.

Mgr. Barbora Hudecová

Celý môj profesionálny život sa venujem recyklácii. Z pozície laboranta som sa po dvoch rokoch posunula na novovzniknutú prevádzku skúšobne, kde pôsobím ako vedúca. Pre mňa je moja práca koníčkom. Robí mi radosť keď sa stretneme s novým typom materiálu.

Na čo sa u nás môžete tešiť

Všetko v živote musí byť v rovnováhe: práca – osobný život – zábava. Naša spoločnosť tomu veľmi dobre rozumie. Preto každý rok pripravujeme pre zamestnancov kalendár podujatí, na ktorých sa môžu zúčastniť oni a ich rodiny.

Aj my chceme svojou aktivitou zmeniť veci k lepšiemu. A preto konáme lokálne, aby sme svet ovplyvňovali globálne. Podporujeme spolky, miestne samosprávy, verejné akcie, životné prostredie, jednotlivcov, rodiny v núdzi. Nikto a nič nám nie je ľahostajné.

Pozrite sa, ako to robíme.

Zaujali sme vás? Dajte o sebe vedieť.

Napíšte nám pár slov o sebe. Pokiaľ máte po ruke životopis, pošlite nám ho.
Radi sa tiež dozvieme, čo vás na Remarkplaste láka a prečo by ste sa k nám radi pridali.

Do týždňa sa vám ozveme

Či už sa k sebe hodíme, alebo nie, určite vám dáme vedieť. Keď si to sadne, tak sa stretneme.

Preberieme všetky detaily

Chceme zistiť, ako premýšľate a aké máte skúsenosti. Vďaka pohovoru toho o sebe zistíme niečo viac.

Prezriete si pracovisko

Ukážeme vám, ako to vyzerá na pracovisku aj kde môžu zamestnanci tráviť obed alebo relaxovať.

p

Dáme vám vedieť, ako ste uspeli

Patríme k sebe? Pri robotníckych pozíciách máme väčšinou do týždňa jasno. U THP pozícií to môže trvať o niečo dlhšie.

Dohodneme sa? Vitajte v Remarkplaste

Plácneme si? Ozveme sa vám a dohodneme s vami všetko, čo je pred nástupom potrebné urobiť a zariadiť.

Napište nám

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. To nie je len fráza. Na každú otázku vám odpovie náš profesionálny HR tím.