Za desať rokov som si tu vyskúšala hádam všetko

08/12/2021

​V minulom roku si spoločnosť Remarkplast Slovakia s.r.o. pripomenula 15. výročie založenia spoločnosti. Pri tejto významnej udalosti sme oslovili našu milú pracovníčku „tetu Maňu“. Z tvrdých začiatkov v novootvorenej firme sa dostala do pozície, kedy ju všetci volajú „teta Maňa.“ My sme sa jej spýtali na zopár otázok, na ktoré nám láskavo odpovedala a bližšie nám prezradila aj zábavné zážitky vo firme Remarkplast.

Pani Maňa odišla iba pred rokom do dôchodku, no už teraz jej to tu chýba.

Je mi ľúto že som odišla, zažila som tu mnoho zážitkov na ktoré vo svojom voľnom čase rada spomínam. Musím však dať priestor na prácu aj mladším ľuďom. (smiech)

Prezradila nám aj, ako sa jej darí na dôchodku.

Väčšinu času oddychujem a starám sa o našu veľkú záhradu, milujem kvety a rastliny. Zo všetkých kvetov mám najradšej cínie a jesenné ruže. Najviac si ale užívam to, že ma nič a nikto nenaháňa.

Bola za každú srandu a priblížila nám aj jeden z jej najzábavnejších momentov.

S mojimi kamarátmi Katkou a Petrom sme boli skutočne zohraná partia. Peter nám často vravel, aby sme mu čosi zaspievali a zatancovali, tak sme si z odpadkových vriec vyrobili provizorné „mini šaty“, do ruky sme si vzali malé tyčky a razom z nás boli mažoretky. Skutočne som bola za každú srandu. (smiech)

Tvrdí, že pri práci je dôležité mať po boku oddaných kolegov.

Vždy som mala šťastie na milých a ochotných kolegov, ktorí nikdy neváhali a vedeli podať pomocnú ruku.

Na záver nám pani Maňa popriala srdečný odkaz.

Chcela by som Vám popriať dlhé roky plné úspechu a pracovitý kolektív, ktorý túto firmu bude neustále posúvať vpred. Dúfam že Vás budem môcť znova čoskoro navštíviť.

Tiež by sa vám mohlo páčiť

V našej firme a v okolí sa stále niečo deje. Pozrite na niektorý z našich ďalších článkov a prečítajte si zaujímavosti zo sveta Remarkplast.

Moderná kancelária -budúcnosť pracovného prostredia.

Moderná kancelária -budúcnosť pracovného prostredia.

Moderná kancelária sa neustále vyvíja, aby sa prispôsobila meniacim sa potrebám zamestnancov a technologickým trendom. Aj my sme si uvedomili tento dôležitý fakt a preto postupne pristupujeme k zmene pracovného prostredia. Na zreteli máme najmä, aby kancelária...

Medzinárodný deň žien

Medzinárodný deň žien

  Ahoj! Samozrejme, Medzinárodný deň žien je dôležitý čas na oslavu úspechov a práv žien po celom svete. Takže, srdečne pozdravujeme všetky ženy a najmä tie z rodiny Remarkplast, prajeme im v tento špeciálny deň veľa radosti, úspechov a hrdosti na všetky ich...