Výsadba stromov v kynologickom klube Psíčkari Vráble

28/04/2022

Remarkplast je spoločnosť všímajúca si nielen svoje vlastné potreby a potreby svojich zamestnancov, ale aj širšieho okolia. Každý rok podporujeme rôzne sociálne, spoločenské a kultúrne podujatia.

Koncom roka 2017 sme zabezpečili výsadbu stromov v areáli Kynologického klubu Psíčkari Vráble. Klub sa nachádza popri chodníku od Tesca k Hornému Ohaju, a tak môžeme kedykoľvek priamo vidieť, ako sponzorované stromčeky rastú, a najmä v týchto letných dňoch chládkom spríjemňujú pobyt členov i návštevníkov klubu.

Nie je náhodou, že si pripomíname spoluprácu našej firmy s vrábeľskými psíčkarmi. Koncom leta plánujeme na ňu nadviazať usporiadaním spoločnej akcie pre našich zamestnancov i ich detičky. O tomto podujatí Vás budeme včas informovať.

Výsadba stromov

Tiež by sa vám mohlo páčiť

V našej firme a v okolí sa stále niečo deje. Pozrite na niektorý z našich ďalších článkov a prečítajte si zaujímavosti zo sveta Remarkplast.

Moderná kancelária -budúcnosť pracovného prostredia.

Moderná kancelária -budúcnosť pracovného prostredia.

Moderná kancelária sa neustále vyvíja, aby sa prispôsobila meniacim sa potrebám zamestnancov a technologickým trendom. Aj my sme si uvedomili tento dôležitý fakt a preto postupne pristupujeme k zmene pracovného prostredia. Na zreteli máme najmä, aby kancelária...

Medzinárodný deň žien

Medzinárodný deň žien

  Ahoj! Samozrejme, Medzinárodný deň žien je dôležitý čas na oslavu úspechov a práv žien po celom svete. Takže, srdečne pozdravujeme všetky ženy a najmä tie z rodiny Remarkplast, prajeme im v tento špeciálny deň veľa radosti, úspechov a hrdosti na všetky ich...