Výsadba stromov v kynologickom klube Psíčkari Vráble

28/04/2022

Remarkplast je spoločnosť všímajúca si nielen svoje vlastné potreby a potreby svojich zamestnancov, ale aj širšieho okolia. Každý rok podporujeme rôzne sociálne, spoločenské a kultúrne podujatia.

Koncom roka 2017 sme zabezpečili výsadbu stromov v areáli Kynologického klubu Psíčkari Vráble. Klub sa nachádza popri chodníku od Tesca k Hornému Ohaju, a tak môžeme kedykoľvek priamo vidieť, ako sponzorované stromčeky rastú, a najmä v týchto letných dňoch chládkom spríjemňujú pobyt členov i návštevníkov klubu.

Nie je náhodou, že si pripomíname spoluprácu našej firmy s vrábeľskými psíčkarmi. Koncom leta plánujeme na ňu nadviazať usporiadaním spoločnej akcie pre našich zamestnancov i ich detičky. O tomto podujatí Vás budeme včas informovať.

Výsadba stromov

Tiež by sa vám mohlo páčiť

V našej firme a v okolí sa stále niečo deje. Pozrite na niektorý z našich ďalších článkov a prečítajte si zaujímavosti zo sveta Remarkplast.

Halloween 2022

Halloween 2022

Pošmourné počasí a mlha kam se podíváte, to je ten správný čas na halloweenskou oslavu. A protože víme, jak zejména děti milují různé kostýmy, zrodila se myšlenka uspořádat halloween párty pro děti našich zaměstnanců.