Ďalšia cena putuje do našej vitríny

08/12/2021

Cena za životní prostředí

Olomoucký kraj každoročne vyhlasuje Ceny za prínos v oblasti životného prostredia. Ovzdušie, vodné zdroje, príroda a krajina – neoddeliteľná súčasť životného prostredia, ktorá nás obklopuje a o ktoré by sme sa mali starať s láskou. Aj preto Olomoucký kraj oceňuje s zviditeľňuje tých, ktorým záleží na stave životného prostredia.

Tento ročník bol už tretím v poradí. Ľudia mohli prostredníctvom webových stránok cenykraje.cz vyberať z dvadsiatich dvoch nominácii. Odborná porota hodnotila v troch kategóriách, volila sa aj cena verejnosti.

Sme veľmi pyšní na to, že jedným z víťazov je aj firma Remarkplast, ktorá získala cenu za významný počin v recyklácii a využití odpadov.

Udeľovanie cien prebehlo 20. októbra 2021 večer v lesníckej škole v Hraniciach.

Túto cenu dodatočne prevzal v decembri náš výkonný riaditeľ z rúk uvoľneného člena ROK Ing. Et Ing. Martina Šmídy.

Viac informácii a kompletných výsledkov súťaže nájdete na stránkach usporiadavateľa.

Tiež by sa vám mohlo páčiť

V našej firme a v okolí sa stále niečo deje. Pozrite na niektorý z našich ďalších článkov a prečítajte si zaujímavosti zo sveta Remarkplast.

Halloween 2022

Halloween 2022

Pošmourné počasí a mlha kam se podíváte, to je ten správný čas na halloweenskou oslavu. A protože víme, jak zejména děti milují různé kostýmy, zrodila se myšlenka uspořádat halloween párty pro děti našich zaměstnanců.