Ďalšia cena putuje do našej vitríny

08/12/2021

Cena za životní prostředí

Olomoucký kraj každoročne vyhlasuje Ceny za prínos v oblasti životného prostredia. Ovzdušie, vodné zdroje, príroda a krajina – neoddeliteľná súčasť životného prostredia, ktorá nás obklopuje a o ktoré by sme sa mali starať s láskou. Aj preto Olomoucký kraj oceňuje s zviditeľňuje tých, ktorým záleží na stave životného prostredia.

Tento ročník bol už tretím v poradí. Ľudia mohli prostredníctvom webových stránok cenykraje.cz vyberať z dvadsiatich dvoch nominácii. Odborná porota hodnotila v troch kategóriách, volila sa aj cena verejnosti.

Sme veľmi pyšní na to, že jedným z víťazov je aj firma Remarkplast, ktorá získala cenu za významný počin v recyklácii a využití odpadov.

Udeľovanie cien prebehlo 20. októbra 2021 večer v lesníckej škole v Hraniciach.

Túto cenu dodatočne prevzal v decembri náš výkonný riaditeľ z rúk uvoľneného člena ROK Ing. Et Ing. Martina Šmídy.

Viac informácii a kompletných výsledkov súťaže nájdete na stránkach usporiadavateľa.

Tiež by sa vám mohlo páčiť

V našej firme a v okolí sa stále niečo deje. Pozrite na niektorý z našich ďalších článkov a prečítajte si zaujímavosti zo sveta Remarkplast.

Moderná kancelária -budúcnosť pracovného prostredia.

Moderná kancelária -budúcnosť pracovného prostredia.

Moderná kancelária sa neustále vyvíja, aby sa prispôsobila meniacim sa potrebám zamestnancov a technologickým trendom. Aj my sme si uvedomili tento dôležitý fakt a preto postupne pristupujeme k zmene pracovného prostredia. Na zreteli máme najmä, aby kancelária...

Medzinárodný deň žien

Medzinárodný deň žien

  Ahoj! Samozrejme, Medzinárodný deň žien je dôležitý čas na oslavu úspechov a práv žien po celom svete. Takže, srdečne pozdravujeme všetky ženy a najmä tie z rodiny Remarkplast, prajeme im v tento špeciálny deň veľa radosti, úspechov a hrdosti na všetky ich...